AUTOMATY DLA DZIECI

MR. BUGGY

Unowocześniona wersja bujaka przyciąga wzrok nie tylko dzieci i młodzież. Nikt nie jest w stanie przejść obojętnie obok Mr. Buggiego! Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Automat przeznaczony jest dla osób poniżej 80kg.

Cechy
Parametry techniczne

SPEED CARS

Kolejka jest naszym najnowszym produktem przeznaczonym dla najmłodszych użytkowników.
Bezawaryjny i bezobługowy automat. Możliwość zaprogramowania godzin pracy tego urządzenia jest jego dodatkowym atutem.Kolejka jest dostępna w trzech wersjach: wersja podstawowa to okrąg z jednym autkiem oraz stacją paliw pośrodku. Dwie większe wersje wyposażone są w dodatkowe dwa proste odcinki torów (1-metrowych lub 2-metrowych). Opcjonalnie drugie autko.

Cechy
Parametry techniczne

DUSZKI

Gra polega na zdobyciu jak najwyższego wyniku poprzez uderzanie młotkami w wyskakujące kreatury. Im szybciej się to zrobi tym więcej punktów się zdobędzie. Ale uwaga: gdy uderzy się podświetlaną na czerwono kreaturę wynik ulega zmniejszeniu. Gra jest interaktywna, poprawia refleks i spryt. Świetnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dzięki bardzo solidnej konstrukcji automat (w odróżnieniu od jego odpowiedników produkowanych przez konkurencję) jest trwały i może służyć przez długi czas.

Cechy
Parametry techniczne

MINI AIR HOCKEY

Mini stoły mają kolorowy i przyjazdy dziecku design, dzięki temu przyciągają uwagę najmłodszych graczy. Dzięki obniżonemu polu gry oraz jego optymalnie dobranym wymiarom, nawet trzyletnie dzieci świetnie sobie radzą z grą.

Cechy
Parametry techniczne

MINI KOPARKI

Mini Koparka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Dużym atutem koparki są jej małe rozmiary oraz atrakcyjny wygląd. Konstrukcja w całości zajmuje tylko 3,5 m2. Urządzenie posiada bardzo łatwy w użyciu, wyraźny i czytelny panel sterowania. Koparka składa się z części kabinowej z łyżką do kopania oraz części ogrodzonej, w której znajdują się piłeczki plastikowe. Urządzenie rekreacyjno-rozrywkowe nie tylko zapewnia świetną zabawę, jest również zabawką wspomagającą prawidłowy rozwój dzieci .

Cechy
Parametry techniczne

BUJAKI

Bujaki dla dzieci to świetna zabawa dla najmłodszych. Oferta obejmuje bogaty asortyment automatów, które cieszą się ogromną popularnością i cechuje je najwyższa jakość wykonania.

Cechy