AUTOMATY SIŁOWE

SPEED BOXER

Najnowszy model Boxera firmy Jakar! Automat siłowy mierzący siłę uderzenia, gdzie wynik tym razem przedstawiony jest w formie cyfrowej, za pomocą wyświetlaczy liczbowych oraz w formie analogowej za pomocą wskaźnika zegarowego. Różnorodne i intensywne oświetlenie RGB LED to dodatkowy atut automatu siłowego.

Cechy
Parametry techniczne

BOXER FIGHTER

Najnowszy model Boxera firmy Jakar! Czym się różni? Kilkoma rzeczami! Przede wszystkim posiada ogromny wyświetlacz oraz intensywne oświetlenie RGB LED na całej powierzchni automatu, co daje niesamowity efekt, zwłaszcza gdy urządzenie stoi w miejscu gdzie życie zaczyna się nocą.

Cechy
Parametry techniczne

BOXER PASTEL MULTIPLAYER

Siłomierz Boxer Pastel to automat mierzący siłę uderzenia. Klasyczny Boxer w jednokolorowych wersjach umożliwia grę 4 osobom jednocześnie. Wiele lat doświadczenia w produkcji tego automatu sprawiło, że jest to automat bezawaryjny. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Cechy
Parametry techniczne

BOXER MALOWANY MULTIPLAYER

Boxer Malowany jest multi-kolorową wersją standardowego Boxera. Automat mierzy siłę uderzenia w worek bokserski (gruszkę). Siłomierz daje gwarancję zabawy połączonej z rywalizacją. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.

Cechy
Parametry techniczne

BOXER Z NAGRODAMI

Boxer z nagrodami to automat rozrywkowy gwarantujący wyśmienitą zabawę młodzieży oraz dorosłym. Automat mierzy siłę uderzenia w gruszkę bokserską, po czym pokazuje wynik pomiaru w punktach. Kiedy gracz zdobędzie określoną liczbę punktów (333, 444, 555, 777, 888, 999), wygrywa nagrodę. Kiedy graczowi uda się zdobyć 333, 444 lub 555 punktów, wygrywa on małą nagrodę, natomiast wynik w wysokości 777, 888 lub 999 punktów wiąże się z otrzymaniem nagrody o większej wartości.
Dzięki dużemu zróżnicowaniu progów punktowych, Automat przeznaczony jest dla wszystkich, którzy dosięgną do skórzanego worka bokserskiego. Boxera z nagrodami od innych maszyn typu boxer odróżnia nie tylko możliwość wygrania nagrody.

Cechy
Parametry techniczne

KICKBOXER

Kickboxer jest naszym bestseller’em od ponad 2 lat! Ten automat to połączenie kopacza i boxera w jednym. Spełnia się szczególnie, jeżeli mamy bardzo mało przestrzeni do zagospodarowania. Podświetlenie urządzenia sprawia, że Kickboxer jest bardzo atrakcyjnym automatem również dla młodszych użytkowników. Najnowsza wersja tego urządzenia już dostępna w sprzedaży! Sprawdź koniecznie!

Cechy
Parametry techniczne

KOPACZ MULTIPLAYER

Kopacz Multiplayer to popularny automat rozrywkowy, który mierzy siłę kopnięcia w piłkę. Urządzenie przeznaczone jest dla 1-4 graczy jednocześnie. Obsługa Kickera jest bardzo prosta dla użytkowników oraz dla operatorów.

Cechy
Parametry techniczne

MŁOT BUTELKA

Hit wśród automatów siłowych. Nowa interesująca gra, zarówno dla jednej osoby, jak i całej grupy. Siłomierz Młot to jedyne w swoim rodzaju urządzenie pozwalające sprawdzić siłę uderzenia w „kowadło” za pomocą kowalskiego młota. Zachęcający design, diody RGB i lekki poręczny trzonek młota stanowią nie lada pokusę dla najmłodszej części klienteli. Młot Butelka wyposażony jest w nowoczesny matrycowy wyświetlacz. Zarówno samo urządzenie jak i trzon młota są bardzo lekkie co jest nie tylko istotne w transporcie, ale też eksploatacji.

Cechy
Parametry techniczne